بررسی و تحلیل سند باکس (SAND)

  • 30 بهمن 1400
  • بروزرسانی: ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
  • بدون نظر
  • 3 دقیقه
  • 3594 نفر
5/5 - (1 امتیاز)
۵/۵ - (۱ امتیاز)

در این مقاله قصد داریم به بررسی و تحلیل قیمت ارز دیجیتال سند باکس بپردازیم. این ارز که با نماد اختصاری  sand در بازار کریپتو کارنسی وجود دارد، یک ارز حوزه متاورس است که به تازگی در پلتفرم ارزپایا برای خرید و فروش، عرضه شده است.

سند باکس چیست؟

سند باکس را می توان اولین ارز دیجیتالی دانست که حوزه گیمینگ را به ارز دیجیتال پیوند داده است. این رمز ارز توسط آرتور مادرید و سباستین بروگت اولین بار در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد و اکنون یک رمز ارز مهم در حوزه متاورس و بازار کریپتو کارنسی می باشد، به طوری که در رتبه ۳۶ رمز ارز ها در بازار ارز دیجتال قرار دارد.

سندباکس یک دنیای مجازی است که بازیکنان در آن می‌توانند تجارب بازی خود را در بلاک چین اتریوم بسازند، مالک آن شوند و از آن در آمد کسب کنند. سندباکس سه قسمت اصلی دارد:

  • وجود یک نرم‌افزار هنری انیمیشن با نام ویرایشگر سه بعدی voxel برای ساخت دارایی‌های بازی
  • بازاری برای خرید و فروش دارایی‌هایNFT
  • ابزاری برای ساخت بازی و ایجاد تجربه‌های بازی در دنیای مجازی سندباکس

بررسی قیمت سند باکس

در حال حاضر و در حین نگارش این متن قیمت سند باکس ۳.۴۹ تتر است که با احتساب نرخ تتر ۲۶۲۳۰ تومان برابر ۹۱۶۷۸ تومان است و با ارزش بازار ۳.۸۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳۶ بازار قرار داشته و سهم ۰.۲۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. اوج قیمت دلاری سند، ۸ دلار ۵۱ سنت بوده است که اکنون حدود ۵۹ درصد از آن عقب تر است.

تحلیل تکنیکال سند باکس

اگر به چارت قیمتی سند باکس در تایم فریم ماهانه نگاه کنیم یک نمودار همواره صعودی می بینیم که گاهی اصلاح قیمت نموده است و حرکت همواره به صورت رالی بیس رالی RBR ادامه داشته است و اکنون نیز در یک گره قرار دارد و مدتی است در حال اصلاح می باشد.

چارت قیمتی سند باکس در تایم فریم ماهانه در شکل زیر نشان داده شده است:

چارت قیمتی سند باکس در تایم فریم ماهانه

حال اگر بخواهیم سند باکس را در تایم فریم روزانه بررسی کنیم خواهیم دید که در  ۸۶ روز گذشته پس از لمس قیمت ۸.۵ دلاری سقوط کرده و وارد یک کانال نزولی شده است.

شواهد و قراین، تثبیت حرکت در کانال نزولی را نشان می دهد و اکنون قیمت در یک سطح حمایتی است و شکست این سطح امکان دارد قیمت سند باکس را تا کف کانال نزولی پایین بیاورد ولی قبل از آن می تواند در  محدوده ۲.۶ تا ۳ دلار که حمایت قوی محسوب می شود واکنش داشته و قیمت برگردد. اما در صورت بازگشت از قیمت فعلی سطح های مقاومتی ۴.۱۵ و ۴.۸۵ را در پیش دارد.  و در صورت گذر از این حدود می تواند یک روند صعودی را شکل دهد و دو باره سقف قبلی خود یعنی ۸.۵ را لمس کند.

چارت قیمتی ارز دیجیتال سند باکس در تایم فریم روزانه به همراه کانال نزولی و سطوح حمایتی مقاومتی در شکل زیر نشان داده شده است:

چارت قیمتی ارز دیجیتال سند باکس در تایم فریم روزانه

تحلیل سندباکس بالا صرفا جنبه آموزشی داشته و پیشنهاد خرید یا فروش نیست.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *