تحلیل تکنیکال قیمت ارز اکسی اینفینیتی : فروردین ۱۴۰۱

  • 28 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • بدون نظر
  • 3 دقیقه
  • 184 نفر
5/5 - (1 امتیاز)
۵/۵ - (۱ امتیاز)

اکسی اینفینیتی یک بازی مبارزه‌ای مبتنی بر بلاک چین است که با الهام از بازی‌های محبوبی مانند Pokémon و Tamagotchi ساخته شده است. در این بازی بازیکنان باید موجوداتی معروف به Axies را خریداری و پرورش داده و پس از آن، توسط این موجودات در جنگ‌ها شرکت کنند. این موجودات قابل خرید و فروش هستند. اگر به سایت https://axieinfinity.com/ مراجعه کنید می‌توانید اکسی‌های مختلفی را ببینید که با قیمت‌های گزافی برای فروش گذاشته شده‌اند.

AXS نام توکن اکسی اینفینیتی است که در سال ۲۰۲۱ توانست رشدی حدود ۳۰۰۰۰ درصدی را تجربه کند. این ارز در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود رسید و توانست محوده ۱۶۰ دلار را تاچ کند.

در زیر می‌توانید ویدئوی تحلیل ارز اکسی را مشاهده کنید:

تحلیل تکنیکال اکسی اینفینیتی

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی را از تایم فریم هفتگی شروع می‌کنیم. اگر به گذشته قیمت نگاه کنیم در ماه ژوئن و جولای قیمت این ارز بیش از ۱۱۰۰ درصد رشد کرده است. پس از این رشد سرسام‌آور اکسی به مدت دو تا سه هفته در محدوده قیمتی ۳۷ تا ۵۰ دلار درجا زد. پس از این درجا قیمت مجددا با رشدی شارپ همراه شد و به قیمت ۱۶۰ دلار هم رسید.

زمانی که در نمودار یک گره معاملاتی مشاهده می‌کنیم می‌توانیم در آینده منتظر واکنش قیمت به این محدوده باشیم.

تحلیل اکسی

اگر به اکسی اینفینیتی در تایم فریم روزانه نگاه کنیم، متوجه شدوهای سنگین در محدوده‌های ۴۵ تا ۴۷ دلار می‌شویم. اما نکته‌ای که باید در تحلیل ارز اکسی به‌آن توجه کنیم واکنش قیمت به شدوها است. معمولا زمانی که ما یک شدوی بلند داریم، قیمت به نوک شدو و ۵۰ درصد شدو واکنش نشان می‌دهد. در تصویر زیر می‌توانید نمونه‌هایی از این واکنش‌ها را مشاهده کنید. تلاقی این محدوده حمایتی با این شدوها باعث اعتبار بیشتر سطح حمایتی می‌شود.

تحلیل axs

برای تحلیل قیمت ارز اکسی در کوتاه مدت باید تایم فریم خود را کوچک‌تر کنیم. اکسی اینفینیتی در تایم فریم ۴ ساعته در یک روند نزولی قوی قرار دارد. همچنین این ارز در محدوده‌های حمایتی خود در تایم فریم‌های روزانه و هفتگی تشکیل یک کانال صعودی نه‌چندان قوی را داده است که احتمال شکست آن از کف کانال بسیار زیاد است.

تحلیل آکسی اینفینیت

با توجه به بررسی اکسی اینفینیتی در تایم‌فریم‌های مختلف می‌توان به این نتیجه رسید که احتمالا این ارز برای روزهای آینده نزولی است اما با توجه به نزدیکی قیمت اکسی به یک سطح مهم هفتگی و روزانه احتمالا شاهد رشد قیمتی آن در هفته‌های آتی باشیم.

هدف از تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی صرفا بیان نکات آموزشی است و پیش‌بینی‌های ذکر شده پیشنهاد خرید یا فروش نیست.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *