“بلک راک با خرید ۶,۴۹۵ بیت کوین، اعتبار و اعتماد به بیت کوین را افزایش داد”

  • 7 بهمن 1402
  • بروزرسانی:
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 225 نفر
امتیاز به این مطلب
امتیاز به این مطلب

بلک راک ،در یک حرکت جدید،  ارز مجازی بیت کوین را به مقدار ۶,۴۹۵ واحد خریداری کرد. این خرید، که از طریق Coinbase Prime صورت گرفت، میزان ارتقاء مالکیت بلک‌راک دربیت کوین را به ۳۹,۹۲۵ بیت‌کوین با ارزش تقریبی ۱.۵۹ میلیارد دلار افزایش داد.

Bitcoinarzpaya

بلک‌راک و سرمایه‌گذاری قدرتمند در زمینه بیت‌کوین

بلک‌راک با خرید بیت کوین، نشان داده است که به استراتژی تسهیل دسترسی به بیت‌کوین اعتقاد دارد. این شرکت، با داشتن ETF (صندوق تبدیل‌پذیر) خود به نام “آی‌شرز بیت‌کوین تراست”، (iShares Bitcoin Trust ETF) از توجه قابل ملاحظه‌ای از سوی سرمایه‌گذاران بهره‌مند شده است.

دارایی یبت کوین شرکت بلک راک:

بلک‌راک، با خرید ۶,۴۹۵ بیت‌کوین از کوین‌بیس پرایم، تعداد کل بیت‌کوین‌های خود را به ۳۹,۹۲۵ بیت‌کوین افزایش داد. این موضوع نشان‌دهندهٔ توجه بلک‌راک به بازار بیت‌کوین و تصمیم برای افزایش نقدینگی در این دارایی دیجیتال است. این اقدام نشان‌دهندهٔ اعتقاد بلک‌راک به پتانسیل رشد بیت‌کوین و نقش مهمی که این دارایی در پورتفوی این شرکت ایفا می‌کند، می‌باشد.

مقاومت بیت‌کوین در برابر نوسانات بازار

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

بیت‌کوین تاکنون، مقاومت قابل توجهی در برابر نوسانات بازار داشته است. حتی با افزایش ناپایداری اخیر بازار، این ارز مجازی معروف، به دلیل حضور بلک‌راک و ETF آی‌شرز بیت‌کوین تراست، (iShares Bitcoin Trust ETF)عملکرد قابل توجهی داشته و افزایشی در ارزش به خود اختصاص داده است.

اثر ETF بیت‌کوین بر نوسانات بازار

ورود ETF بیت‌کوین به بازار، طبق پیش‌بینی‌ها، نوسانات بیشتری را در قیمت بیت‌کوین ایجاد کرده است. با این حال، این تصویب SEC (کمیسیون اوراق بهادار و ارزهای آمریکا) موجب افزایش چشمگیر تجارت در ETF آی‌شرز بیت‌کوین تراست شده  است.

نوسانات بازار بیت کوین و ارزدیجیتال:

نوسانات بازار در دنیای بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال به شدت تحت تأثیر عوامل مختلف، از جمله تصمیمات تجارتی و حکومتی، تغییرات تقاضا و عرضه، و اخبار صنعت قرار دارند. یکی از عوامل جدیدی که ممکن است بر نوسانات بازار بیت‌کوین تأثیر بگذارد، ورود صندوق‌های تبدیل‌شونده به صورت معاملاتی بیت‌کوین (ETF BTC) است.

بنر ثبت نام در ارزپایا

نتیجه

بیت‌کوین‌های نگهداری شده توسط بلک‌راک نشان‌دهندهٔ اهمیت این دارایی در استراتژی سرمایه‌گذاری آنها است.بیت‌کوین توسط بسیاری از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری مورد توجه قرار گرفته است.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *