سریع ترین صرافی ارز دیجیتال در واریز تتر با فناوری واچ تاور

  • 28 تیر 1400
  • بروزرسانی: ۱۷ آبان ۱۴۰۰
  • بدون نظر
  • 8 دقیقه
  • 4706 نفر
4.5/5 - (48 امتیاز)
۴.۵/۵ - (۴۸ امتیاز)

ارز دیجیتال تتر از دو جنبه  دارای اهمیتی است یکی سرعت واریز تتر و دیگری ثابت بودن قیمت آن، همه کسانی که می‌خواهند در بازار ارزدیجیتال فعالیت کنند، با مشاهده افت و خیزهای روزانه قیمت ارزهای دیجیتال، دست و دلشان می‌لرزد و عطای ورود به این بازار را به لقایش می‌بخشند. اما اگر این افراد کمی ‌تحقیق کنند و از کسانی که در بازار فعالند، پرس و جو کنند، درمی‌یابند که همه ارزهای دیجیتال این خطر و ریسک بالا را ندارند و کسانی که بازار و کسب وکار ارزدیجیتال را در جهان توسعه داده‌اند، به این موارد هم فکر کرده‌اند. سپر محافظتی در میدان پر اتفاق ارزهای دیجیتال که باعث می‌شود با ترس و دلهره کمتری به دل میدان بزنید و ریسک کنید، خودش یک ارز دیجیتال است: ارزدیجیتال تتر.

تتر یکی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین رمزارزهاست که محبوبیت و کاربرد آن از حوزه کسب و کار ارزدیجیتال فراتر رفته و در حوزه‌های مختلف بانکی، مالی و خدماتی نیز دارای کاربرد شده است.

در این مطلب می‌خواهیم به شما بگوییم:

  1. چرا سرعت واریز تتر اهمیت زیادی دارد؟
  2. چرا قیمت تتر ثابت است؟
  3. تاثیر فاوری واچ تاور در سریع ترین صرافی ارز دیجیتال خاورمیانه چست؟
  4. سریع ترین صرافی ارز دیجیتال برای پرداخت تتر کدام است؟

چرا سرعت واریز در تتر اهمیت دارد؟

همان طور که گفتیم تتر هم برای فعالان بازار ارزهای دیجیتال اهمیت دارد و هم برای کسانی که در حوزه‌های مالی و بانکی فعالیت می‌کنند. برای هردو گروه گاه سرعت واریز و پرداخت اهمیتی حیاتی دارد بنابراین آنها به دنبال سریع ترین صرافی ارز دیجیتال در واریز تتر می گردند. فرض کنید شما در یک مؤسسه بزرگ صنعتی درحال کار هستید و قرار است با انجام یک معامله، سرنوشت شرکتتان را عوض کنید. برای انجام این کار نیاز به مبادله مالی بزرگی دارید و چون معمولاً این مبادلات در سیستم بانکی بین‌المللی وقتگیر است (یا شما با مشکلاتی مانند تحریم روبه‌رو هستید) ترجیح می‌دهید از مبادله با تتر استفاده کنید تا زمان را در معامله از دست ندهید. حالا اگر همین تتر هم با تأخیر و دیرکرد به دست شما برسد، دیگر قوز بالای قوز است.

پس یک آپشن خیلی مهم در انتخاب صرافی آنلاین برای خرید و فروش تتر باید این باشد که صرافی آنلاین درباره کمترین زمان واریز تتر در معاملات به شما تضمین بدهد. حالا اگر یک صرافی آنلاین ادعا کرد که سریع ترین واریزی تتر را در سطح خاورمیانه دارد، در صورت اثبات این ادعا در انتخاب آن صرافی آنلاین برای خرید و فروش تتر تردید نکنید!

چرا قیمت تتر ثابت است؟

به مقدمه مطلب برگردیم،گفتیم علاوه بر اهمیت سرعت واریز تتر مهمترین مزیت تتر قیمت ثابت آن است، درواقع تتر سپر حفاظتی شما در میدان پرریسک ارزدیجیتال است. چرا؟ چون تتر در برابر نوسانات بازار رمزارزها برای شما یک پوشش ایجاد می‌کند. آنهم به این دلیل که تتر برخلاف بقیه ارزهای دیجیتال، نوسانات و پایین و بالا شدن قیمتی ندارد و همیشه تقریباً و معادل قیمت دلار است. برای همین در سرمایه‌گذاری، مسیری کم ریسک است بخصوص وقتی که  بازار دچار تلاطم است.هروقت دیدید ارزهای دیجیتال که در کیف پولتان دارید، در حال نزول و ضرردهی شدید هستند، آنها را به تتر تبدیل کنید و جلوی ضرر را بگیرید. این هم جواب ما به آنهایی که از این بازار و کسب و کارش اینهمه واهمه دارند.

وقتی تتر دارید، انگار در کیف پولتان دلار دارید در حقیقت تتر یک ارز سنتی فیات (پول رسمی) مانند دلار و یورو است که در بسیاری از کشورهای جهان و در هنگام معادلات دلاری محبوب است، مثلاً در چین و روسیه.

البته باید در نظر داشت تتر تمام ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگر ارزهای دیجیتال مانند انتقال راحت، نداشتن مرکزیت و محدودیت‌های مختلف ناشی از قوانین محلی، سرعت جابه جایی، گرفتار نشدن در هزار توی بوروکراسی و … را دارد.

آیا کارمزد تتر رایگان است؟

برای پاسخ به این پرسش ابتدا باید به شما تأکید کنیم که ارز دیجیتال تتر اکنون بر بستر چهار شبکه کار می‌کند و به همین دلیل کارمزد آن با توجه به شبکه‌ای که روی آن کار می‌کند، متفاوت است. این ارزدیجیتال ابتدا روی شبکه اومنی راه‌اندازی شد که کارمزد شبکه یادشده ۴ دلار بود. بعد از مدتی سکه‌های تتر از آن به شبکه اتریوم منتقل شده‌اند و بیشتر کوین‌ها در همینجا قرار دارند.

بعداً تتر به بلاک‌چین ترون انتقال پیدا کرد و در این شبکه، کارمزد تراکنش‌های ارزدیجیتال نام برده صفراعلام شد. پس اگر در شبکه ترون اقدام به خرید و فروش تتر کنید، نیاز به پرداخت کارمزد انتقال ندارید. نوع چهارم شبکه تتر EOS Tether است که در مقایسه با بقیه، بخش کمتری از تترهای جهان در دورن آن وجود دارند.

پس توجه داشته باشید اگر شما هزینه تتر را پرداخت کنید، در هنگام واریز تتر متوجه می‌شوید که مبلغی بسیار کم از ورایزی شما کسر شده است. این مبلغ، کارمزد هر شبکه است که از برداشت ارزهای دیجیتال کسر می‌شود و به استخراج‌کنندگان شبکه می‌رسد و ارزپایا سهمی ‌از آن ندارد.

تاثیر فناوری واچ تاور در سریع ترین صرافی ارز دیجیتال خاورمیانه چیست؟

افزایش محسوس و بی رقیب سرعت واریز تتر یکی از دغدغه‌های صرافی آنلاین ارزپایا بود. برای این کار ما از دانش فنی روز جهانی و تخصص و نگاه هوشمندانه تیم فنی خود یاری گرفتیم و با تلفیقی از دانش جهانی و نگاه حرفه‌ای متخصصان ایرانی به فناوری اختصاصی و منحصر به فردی دست یافتیم. این فناوری اگرچه از دل آگاهی‌های روز جهان در عرصه فناوری اطلاعات بیرون آمده است، ویژگی‌ها و اختصاصاتی کاملاً ایرانی و اختصاصی برای ارزپایا را دارد. نام این فناوری «واچ تاور» است که همچنان که گفتیم در دنیا نظیری ندارد و حاصل فعالیت تیم فنی کاربلد ارزپایاست.

البته خود ما بر بالای این برج دیده بانی (واچ تاور) قرار گرفتیم و گستره ارز دیجیتال در ایران و منطقه و فعالان دراین عرصه را زیر نظر گرفتیم و امروز مطمئن هستیم که سرعت واریز تتر در ارزپایا در خاورمیانه نظیر ندارد وا سریع ترین صرافی ارز دیجیتال خاورمیانه هستیم، البته این سرعت در مقیاس جهانی هم کم رقیب است. به همین دلیل معتقدیم درباره انتخاب ارزپایا به دلیل سرعت بالا و کم نظیر واریز تتر که به تراکنش‌های مالی شما، سرعت و پویایی فوق‌العاده‌ای می‌دهد، درنگ نباید کرد.

البته در دنیای کریپتو و ارزهای دیجیتال، مسأله امنیت هم یک مسأله کلیدی است. باید معاملات و اطلاعات تبادل‌های مالی و کیف پول‌های حاوی سرمایه و دارایی مشتریان، به بالاترین حد ممکن تحت مراقبت همیشگی باشد. متخصصان فنی ما در طراحی فناوری واچ تاور، سرعت را فدای امنیت نکرده‌اند و این فناوری همچنان که بسیار سریع است، بسیار امن هم هست تا شما در زمینه امنیت مجموعه مبادلات ارزپایا با مشتریان و مبادلات مشتریان با دیگران از بستر ارزپایا هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید.

سریع ترین صرافی ارز دیجیتال برای خرید و فروش تتر کدام است؟

برای اتخاب بهترین صرافی آنلاین جهت خرید و فروش تتر، دو مؤلفه مهم یعنی سرعتواریز تتر و امنیت را بیان کردیم و گفتیم امزپایا در این زمینه بی رقیب است. علاوه بر این باید به این نکته هم توجه داشت که صرافی آنلاین باید سریع ترین اطلاعات ممکن را از بازار ارزدیجیتال دراختیار شما بگذارد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان درباره تبدیل رمزارزهای خود به ارز دیجیتال تتر تصمیم بگیرید. ارزپایا این کار را با ایجاد دو بازار «تومان» و «تتر» به صورت همزمان در صفحه اصلی خود فراهم کرده است. شما در لحظه می‌توانید قیمت ارزهای دیجیتال مختلف و میزان سقوط یا صعودشان را هم براساس تومان و هم براساس تتر ببینید و بر این اساس درباره خرید و فروش ارز دیجیتال خود تصمیم گیری کنید.

قبل از خرید تتر از صرافی ارز دیجیتال مورد نظر خود، دقت کنید که فاصله قیمت خرید و فروش در آن صرافی آنلاین زیاد نباشد چرا که اختلاف قیمتی ‌شدید باعث می‌شود با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت جهانی تتر بخرید و همچنین با قیمتی بسیار پایین‌تر از قیمت جهانی تتر بفروشید. ارزپایا در این زمینه هم همچنان که در صفحه اول سایت می‌بینید، فاصله قیمتی بسیار نزدیکی بین خرید و فروش دارد و در نتیجه کاربران از این منظر نیز خیالشان باید راحت باشد.

سرعت واریز تتر

به عنوان یک ویژگی قابل توجه دیگر که برای انتخاب صرافی آنلاین باید در نظر داشته باشید، باید این نکته را یادآور شویم که ارزپایا برخلاف برخی صرافی‌های آنلاین موجود، محدودیت حجم خریداری تتر برای کاربرانش در نظر نگرفته است و شما می‌توانید هم به مقدار کم و هم به مقدار زیاد تتر بخرید و از این لحاظ محدودیتی در برابر معاملات خود احساس نکنید.

با این حساب و با مروری بر گفته‌های بالا، ما بازهم حرف خود را تکرار می‌کنیم که ارزپایا فقط ادعا نمی‌کند، ما در عمل هم ثابت می‌کنیم که یکی از بهترین صرافی‌های آنلاین ارزدیجیتال هستیم و بخصوص درخرید و فروش رمزارز تتر بهترین شرایط را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم.

مقاله بهترین ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ برای سرمایه گذاری را در وبلاگ ارزپایا بخوانید.

سوالات متداول مقاله:

۱- چرا سرعت واریز تتر اهمیت زیادی دارد؟

همان طور که گفتیم تتر هم برای فعالان بازار ارزهای دیجیتال اهمیت دارد و هم برای کسانی که در حوزه‌های مالی و بانکی فعالیت می‌کنند. برای هردو گروه گاه سرعت واریز و پرداخت اهمیتی حیاتی داردبنابراین آنها به دنبال سریع ترین صرافی ارز دیجیتال در واریز تتر می گردند.

۲- کدام صرافی سریع ترین سرعت واریز تتر را دارد ؟

صرافی ارزپایا به دلیل استفاده از فناوری واچ تاور برای اولین بار در خاورمیانه سریع ترین صرافی ارز دیجیتال خاورمیانه است، همچنین به دلیل استفاده از این فناوری دارای امنیت فوف العاده ای است که میتوانید در خرید و فروش رمزارز ها به آن اعتماد کنید.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *