آموزش تصویری خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

  • 16 فروردین 1400
  • بروزرسانی: ۱۳ دی ۱۴۰۰
  • بدون نظر
  • 5 دقیقه
  • 1773 نفر
4.3/5 - (9 امتیاز)
۴.۳/۵ - (۹ امتیاز)

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال

دسترسی به سرویس خرید و فروش حرفه‌ای ارز دیجیتال، از منوی سمت راست صفحه مقدور می‌باشد. البته این صفحه پیش فرض ورود به سایت نیز می باشد که در این مقاله آموزش تصویری خرید و فروش بیت کوین و بطور مشابه برای سایر ارزهای دیجیتال آورده شده است.

آموزش خرید و فروش بیت کوین

بازار ها در ارزپایا به دو گونه هستند

۱. مبنای خرید و فروش بر اساس ریال می باشد، که در این حالت شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از ریال استفاده می نمایید.
۲. مبنای خرید و فروش بر اساس بیت کوین می باشند، که در این حالت برای خرید و فروش ارز دیجیتال غیر بیتکوین از بیت کوین استفاده می نمایید.

کاربر با آگاهی از قیمت های روز به منظور کسب سود بیشتر یا تسریع زمان خرید و فروش می‌تواند از امکان خرید و فروش حرفه ای در سایت ارزپایا استفاده نماید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دو بخش یکی خرید به رنگ آبی و یکی فروش به رنگ قرمز وجود دارد.
در قسمت خرید در بالاترین باکس”دریافت می کنید” مقدار ارز مجازی مورد نیاز خود را وارد می نمایید.
در باکس وسط “قیمت واحد” قیمت یک واحد از ارز مورد نظر خود به (ریال/بیتکوین) را وارد نمایید.
( قیمت پیش فرض موجود مربوط به کمترین قیمت فروش موجود در بازار می باشد.)
در باکس پایین “پرداخت می کنید” سیستم، مبلغی که بابت خرید ارز مجازی باید پرداخت کنید را محاسبه می کند و قرار می دهد. مبلغ قابل پرداخت مجموع ارزش خرید و هزینه انجام تراکنش می‌باشد.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ارزپایا

بعد از پر کردن دو باکس “دریافت می کنید” با تعداد درخواستی ارز مجازی و باکس “قیمت واحد” با قیمت درخواستی، در قسمت پایین دکمه خرید را بزنید، در این صورت اگر قیمت شما از پایین ترین قیمت درخواست‌های فروش بیشتر یا مساوی باشد خرید شما به صورت اتوماتیک از کمترین قیمت فروش تا قیمت تعیین شده شروع به خرید می نماید تا درخواست خرید شما به صورت کامل انجام شود. اگر حجم درخواست‌های فروش با قیمت کوچکتر مساوی قیمت مورد نظر شما نتوانند درخواست شما را تکمیل نمایند، مابقی درخواست شما که تکمیل نشده است به صورت درخواست خرید در قسمت خرید ها در بالاترین نقطه قرار می گیرد.
اگر قیمت وارد شده خرید شما از پایین ترین قیمت فروش هم کمتر باشد درخواست خرید شما در قسمت خرید ها در جایگاه خود ثبت می شود. توجه نمایید که در قسمت خرید قیمت های بیشتر در صدر قرار می گیرند و قیمت های کمتر در جایگاه پایینتر قرار می گیرند.

در قسمت فروش در بالاترین باکس”پرداخت می کنید” مقدار ارز مجازی که قصد فروش آن را دارید، وارد می نمایید در باکس وسط “قیمت واحد” قیمت یک واحد از ارز مورد نظر خود را وارد نمایید. ( قیمت پیش فرض موجود مربوط به بالاترین قیمت خرید موجود در بازار می باشد.) در باکس پایین “دریافت می کنید” سیتم مبلغی که بابت فروش ارز مجازی باید دریافت می کنید را محاسبه می کند و قرار می دهد. مبلغ قابل دریافتی ارزش خرید با کسر هزینه انجام تراکنش می باشد.
بعد از پر کردن دو باکس “پرداخت می کنید” با تعداد ارز مجازی فروشی و باکس “قیمت واحد” با قیمت درخواستی، در قسمت پایین دکمه فروش را بزنید، در این صورت اگر قیمت شما از بالاترین قیمت درخواست‌های خرید کمتر یا مساوی باشد فروش شما به صورت اتوماتیک از بیشترین قیمت خرید تا قیمت تعیین شده توسط شما شروع به فروش می نماید تا درخواست فروش شما به صورت کامل انجام شود. اگر حجم درخواست‌های خرید با قیمت بزرگتر مساوی قیمت مورد نظر شما نتوانند درخواست شما را تکمیل نمایند، مابقی درخواست شما که تکمیل نشده است به صورت درخواست فروش در قسمت فروش ها در بالاترین نقطه قرار می گیرد.
اگر قیمت وارد شده فروش شما از بیشترین قیمت خرید هم بیشتر باشد درخواست فروش شما در قسمت فروش ها در جایگاه خود ثیت می شود. توجه نمایید که در قسمت فروش قیمت های کمتر در صدر قرار می گیرند و قیمت های بیشتر در جایگاه پایینتر قرار می گیرند.

امیدوارم مقاله آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

سفارشات فعال من در سامانه خرید فروش ارز دیجیتال ارزپایا

فروش ارزهای دیجیتال

خرید و فروش اخیر بیت کوین در بازار

اموزش خرید فروش ارز دیجیتال

پرسش ها:

آیا قابلیت خرید فروش ارز دیجیتال با تومان در ارزپایا فراهم است؟

بازار ها در ارزپایا به دو گونه هستند:

۱. مبنای خرید و فروش بر اساس ریال می باشد، که در این حالت شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از ریال استفاده می نمایید.
۲. مبنای خرید و فروش بر اساس بیت کوین می باشند، که در این حالت برایخرید و فروش ارزهای دیجیتال غیر بیتکوین از بیت کوین استفاده می نمایید.

کدام ارزهای دیجیتال در ارزپایا قابل خرید و فروش است؟

ارزپایا از بدو تاسیس همواره ارزهای با بنیاد قوی و پشتوانه بالا را در بستر معاملاتی خود قرار داده است در حال حاضر بیت کوین، اتریوم، لایتکوین، بیت کوین کش، ترون، تتر، شیبا، دوج کوین و هگز را برای خرید و فروش در پنل معاملاتی خود دارد.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *