تحلیل قیمت ارز دیجیتال هگز HEX : آذر ۱۴۰۰

  • 8 آذر 1400
  • بروزرسانی: ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • بدون نظر
  • 3 دقیقه
  • 3921 نفر
5/5 - (1 امتیاز)
۵/۵ - (۱ امتیاز)

مدتی است که صرافی ارزپایا ارز دیجیتال هگز با نماد اختصاری HEX را به رمز ارز های قابل معامله خود اضافه کرد است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم این رمز ارز را بررسی کرده و  چارت قیمتی آن را تحلیل کنیم.

ارز دیجیتال هگز چیست ؟

هگز بر روی شبکه اتریوم  ERC20 فعال است و از  قرارداد هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند. این رمز ارز در کشور آمریکا توسط ریچاد هارت بنیان گذاری شده است. هگز در اوج قیمت خود توانسته است تا رقم ۰.۵۳ دلار بالا رود و اکنون در تاریخ ۸ آذر ۱۴۰۰ در قیمت ۰.۱۶ دلار در حال نوسان است که با احتساب قیمت هر تتر  ۲۹۶۰۰ حدود ۶۱۰۰ در ارزپایا در حال معامله می باشد. در ادامه ارز دیجیتال هگز  را تحلیل می کنیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هگز

برای آنکه هگز را تحلیل کنیم باید چارت قیمتی آن را بررسی کرد خطوط حمایت و مقاومت آن را بکشیم که در ادامه چارت آورده شده است. چارت قیمتی هگز بر حسب قیمت تتر در تایم فریم روزانه نشان داده شده است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هگز -آذر 1400

هگز از اوایل می ۲۰۲۱ وارد یک روند صعودی شده است، خط حمایت این روند در نمودار بالا نشان داده شده است. در ۵ اکتبر ۲۰۲۱ خط حمایت روند صعودی شکسته شده و دو بار به خط حمایت پول بک زده و روند ریزشی آغاز شده است. این روند نزولی در کانال سبز رنگ در چارت قیمتی نشان داده شده است.

بر اساس گره های معاملاتی قبلی اولین واکنش در ۰.۱۶۹۷ رخ داده، در صورتی که کندل روزانه زیر این خط بسته شود احتمال نزول تا ۰.۱ دلاری ممکن است اما اگر سقف کانال نزولی را از بالا بکند احتمالا تا سقف قبلی خود پیش خواهد رفت.

تحلیل قیمت هگز  بر اساس اندیکاتور  RSI

در ادامه برای بررسی دقیق‌تر هگز اندیکاتور  RSI رسم می کنیم. این اندیکاتور بر اساس دوره ۱۴ روزه و در تایم فریم روزانه رسم می شود.

نمودار هگز

اندیکاتور RSI هم مانند چارت قیمت نزولی بوده و با قیمت همگرا است. بنابراین بر اساس این اندیکاتور سیگنال خرید صادر شده است اما حرکت به سمت اشباع فروش است. شاخص اندیکاتور در حال حاضر  حدود ۳۷ می‌باشد و احتمال حرکت تا زیر ۲۰ وجود دارد.

اطلاعات فوق صرفا یک تحلیل از ارز دیجیتال هگز است و بر اساس دانش نویسنده نوشته شده است و هیچ گونه پیشنهاد خرید یا فروشی را مطرح نمی کند.

آینده ارز هگز

هگر ارزی است که بسیاری از کارشناسان به آینده آن خوش بین هستند. تنها مانعی که بر سر راه این ارز وجود دارد، می‌تواند ابهامات موجود درباره ریچار هارت، پدید آورنده این ارز باشد. با این حال، هگز تا به حال عملکرد خوبی از خود ارائه داده است. در تحلیل‌های آینده ارز دیجیتال هرگز، می‌توانید روند قیمتی این ارز را دنبال کنید.

برای خواندن تحلیل دیگری از هگز در همین ماه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

تحلیل قیمت ارز دیجیتال هگز با استفاده از اندیکاتور MACD

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *