راهنمای واریز ارز دیجیتال به صرافی ارزپایا + آموزش ویدئویی

  • 15 فروردین 1400
  • بروزرسانی: ۱۹ آبان ۱۴۰۰
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 4840 نفر
5/5 - (1 امتیاز)
۵/۵ - (۱ امتیاز)

در این مقاله قصد داریم یک راهنما در خصوص واریز بیت کوین، تومان و ارز های دیجیتال از سایر صرافی های خارجی و ایرانی به کیف پولتان در صرافی آنلاین ارزپایا بنویسیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

کیف پول ارز های دیجیتال

برای مشاهده موجودی و واریز و برداشت ارز دیجیتال و مبالغ ریالی می توانید از این قسمت اقدام نمایید. در کنار هر ارز یک دکمه واریز وجود دارد که برای واریز ریال و ارز های دیجیتال استفاده می شود.

واریــــــــز تومان به صرافی ارزپایا

با زدن کمه واریز برای تومان از شما یک مبلغ خواسته می شود که باید با واحد تومان وارد نمایید. سپس دکمه انتقال به درگاه شما را به سمت درگاه خرید اینترنتی بانک هدایت می نماید. البته ابتدا به صفحه پرداخت اینترنتی زرین پال هدایت می شوید و سپس به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک هدایت می شوید. توجه: حتماً قبل از ورود اطلاعات کارت توجه نمایید که لینک صفحه shaparak.ir باشد مانند زیر

برداشت تومان از صرافی ارزپایا

با زدن دکمه برداشت در جلوی ردیف تومان از شما مبلغ و شماره شبا درخواست می شود و سپس مبلغ اعلام شده شما به حساب اعلام شده واریز می گردد. می بایستی برای برداشت حتماً شماره شبای اعلام شده هم نام با کاربر صاحب حساب باشد.

واریــــــــز ارز دیجیتال به صرافی ارزپایا

با زدن دکمه واریز برای سایر ارز های دیجیتال برای شما یک صفحه نمایش داده می شود که آدرس کیف پول ارز دیجیتال شما در شبکه می باشد. با ارسال ارز دیجیتال مورد نظر به آدرس اعلام شده، بعد از تایید شبکه موجودی شما افزایش خواهد یافت. تعداد تایید لازم برای هر ارز متفاوت می باشد که با قرار دادن موس بر روی نوار وضعیت می توانید تعداد تایید لازم هر ارز مجازی را مشاهده نمایید

برداشت ارز دیجیتال به صرافی ارزپایا

با زدن دکمه برداشت مقدار برداشتی و آدرس و مقدار فی انتخابی شبکه را وارد می نمایید تا ارز دیجیتال موجودی شما به آدرس اعلام شده واریز شود.

در وبلاگ صرافی ارزپایا می توانید مقالات خوبی را برای رفع نیازتان در بازار ارزهای دیجیتال مطالعه نمایید.

آموزش ویدئویی برداشت ریالی در صرافی ارزپایا

برای آموزش بهتر در واریز و برداشت پول از ارزپایا فایل تصویری زیر را آماده کرده ایم :

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *