نماد سایت وبلاگ ارزپایا

شناسه واریز چیست؟ + آموزش واریز شناسه دار به حساب ارزپایا

واریز شناسه دار در صرافی ارزپایا
۴.۵/۵ - (۳۳ امتیاز)

واریز شناسه دار سرویس جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهد بدون محدودیت در مبلغ تراکنش، از خدمات واریز وجه و پرداخت استفاده کنند. در صورتی که شما قصد خرید ارز دیجیتال و سرمایه گذاری برای آینده خود را دارید اما با مشکل محدودیت در میزان واریز وجه مواجه هستید، می‌توانید در صرافی ارزپایا ثبت نام و به روش‌های حساب به حساب بانک ملت، ساتنا و پایا مبالغی از ۱۰ هزار تومان تا ۲۰۰ میلیون تومان را به حساب کاربری خود در ارزپایا واریز نمایید. برای واریز مبالغ بالای ۲۰۰ میلیون تومان، کافی است موضوع را با پشتیبانان ارزپایا در میان گذاشته تا امکان واریز مبالغ بالا نیز برای شما فعال شود. برای ثبت نام در ارزپایا، کلیک کنید.

واریز پول با استفاده از شناسه پرداخت در ارزپایا

با استفاده از این روش می‌توانید به‌سادگی و بدون نیاز به درگاه پرداخت، به حساب خود در صرافی ارزپایا پول واریز کنید. در ادامه، استفاده از روش واریز شناسه دار در حساب کاربری ارزپایا توضیح داده شده است.

  1. وارد حساب خود در ارزپایا شده و از منوی سمت راست، گزینه «واریز به حساب» را انتخاب کنید.

  1. همان طور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، گزینه درخواست شناسه جلوی حساب‌های تعریف شده موجود است. با کلیلک روی این گزینه به وب‌سایت جیبیت منتقل خواهید شد.

برای واریز، رعایت نکات زیر ضروری است:

پیشنهاد مطالعه: اگر درباره شناسه تراکنش اطلاعات کافی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله شناسه تراکنش را مطالعه کنید.

  1. در صفحه زیر اطلاعات ارائه شده را به دقت مطالعه و سپس روی دکمه‌ی “متوجه شدم” کلیک کنید.

  1. در صفحه‌ی باز شده مطابق تصویر، اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید:

  1. پس از تکمیل اطلاعات، تیک گزینه “موافقت خود را نسبت به شرایط اعلام می‌کنم” را زده و روی گزینه ثبت و دریافت شناسه واریز کلیک کنید تا صفحه زیر به شما نمایش داده شود.

  1. پس از بازگشت به وب سایت ارزپایا، مشاهده می‌کنید که شناسه‌ی پرداخت در مقابل حساب بانکی تعریف شده است. این شناسه برای واریز پول مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  1. در صورتی که از حساب بانک ملت واریز شناسه دار انجام دهید، بلافاصله پول به حساب ارزپایا منتقل شده و شما می‌توانید خرید و فروش خود را انجام دهید. بدین منظور، وارد موبایل بانک ملت شده و روی گزینه‌ی انتقال پایا کلیک کنید. شماره شبای مقصد و شناسه واریز را از وب سایت کپی کرده و در قسمت‌های مربوطه وارد کنید. پس از لمس گزینه تایید، مبلغ مورد نظر به حساب ارزپایا منتقل خواهد شد.

صرافی ارزپایا برای گوشی‌های اندروید و iOS اپلیکیشن موبایل نیز دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا در هر لحظه و همه جا، به یک بازار پویا برای خرید و فروش ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید. برای دانلود اپلیکیشن موبایل ارزپایا کلیک کنید.

خروج از نسخه موبایل