تحلیل تکنیکال بایننس کوین : اردیبهشت ۱۴۰۱

  • 25 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 214 نفر
4.5/5 - (26 امتیاز)
۴.۵/۵ - (۲۶ امتیاز)

ارز BNB یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال جهان است که معمولا در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر جهان قرار دارد. این ارز توسط صرافی بایننس پشتیبانی می‌شود و قیمت آن تا حد زیادی به این صرافی وابسته است. شرایط مناسب بایننس در سال‌های اخیر باعث رشد قیمت این ارز شده است. به‌طوری که بایننس کوین در ابتدای سال ۲۰۲۱ قیمتی در حدود ۳۷ دلار داشت اما تنها در چند ماه به قیمت ۶۷۵ دلار رسید.

می‌توانید در ویدئوی زیر تحلیل بایننس کوین را مشاهده کنید:

برای شروع تحلیل تکنیکال ارز BNB از تایم فریم هفتگی شروع می‌کنیم. BNB در تایم فریم هفتگی حمایت بسیار مهمی دارد که در محدوده قیمتی ۲۱۹ تا ۲۲۵ دلار قرار دارد.

تحلیل بایننس کوین

اما مقاومت BNB در همین تایم فریم روی محدوده ۳۲۱ تا ۳۲۷ دلار است که باید به آن توجه شود. سطوح هفتگی همیشه واکنش قیمت را به همراه دارند و باید آن‌ها را جدی گرفت.

تحلیل BNB

در ادامه تحلیل ارز BNB، تایم فریم خود را به روزانه تغییر می‌دهیم. همان‌طور که در تصویر زیر می‌توان دید، شدوی بلند قیمت به محدوده حمایتی اشاره شده در بالا حاکی از این موضوع است که در روزهای آینده اگر قیمت مجددا وارد محدوده ۲۲۰ دلار شود، احتمال رشد مجدد آن وجود دارد.

تحلیل ارز بایننس کوین

برای تشخصی روند BNB در کوتاه مدت باید تایم فریم خود را به ۴ ساعته تغییر دهیم. BNB در تایم فریم ۴ ساعت بعد از برخورد به حمایت ۲۷۵ دلار توانست تا مقاومت ۳۰۸ دلار حرکت کند. در صورت شکست این محدوده، قیمت BNB می‌تواند روند صعودی کوتاه مدتی شروع کند. اما در صورتی که قیمت از شکست محدوده ۳۰۸ دلار ناتوان بماند، شاهد کاهش مجدد آن خواهیم بود.

تحلیل ارز  BNB

نکته آخر در رابطه با تحلیل قیمت ارز BNB وجود یک واگرایی منفی در اندیکاتور RSI است که در تایم فریم ۴ ساعته مشاهده می‌شود. این اندیکاتور می‌تواند هشداری جدی برای صعود یا نزول قیمت باشد.

نمودار BNB

هدف از تحلیل قیمت ارز BNB صرفا بیان نکات آموزشی بود و این تحلیل پیشنهاد خرید و فروش نیست.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *