تحلیل و بررسی قیمت بیت کوین کش BCH

  • 30 آذر 1400
  • بروزرسانی:
  • بدون نظر
  • 3 دقیقه
  • 140 نفر
امتیاز به این مطلب
امتیاز به این مطلب

امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ زمانی که در حال نگارش این متن هستیم  قیمت هر واحد بیت کوین کش  حدودا برابر ۴۳۵ دلار  است که با نرخ تتر ۳۰۱۹۰ تومان برابر ۱۳۱۵۳۰۰۰ تومان است . این رمز ارز در حال حاضر رتبه ۲۴ ارز های دیجیتال را از لحاظ حجم بازار در بین سایر رمز ارزهای موجود کسب کرده است و یکی از ارز های دیجیتال پر تقاضا در بازار محسوب می شود.  در این مقاله قصد داریم با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو به بررسی  قیمت این ارز دیجیتال بپردازیم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH  در ۳۰ آذر ۱۴۰۰

در این تحلیل قصد داریم برای بررسی بیت کوین کش از اندیکاتور و ابر ایچیموکو استفاده کنیم . چارت قیمتی بیت کوین کش به همراه اندیکاتور ایچیموکو در زیر نشان داده شده است.

تا زمانی که چارت قیمتی در زیر خط آبی یعنی خط کیجونسن قرار دارد  ، نشانگر این معنی است که روند نزولی ادامه دار است و با توجه به وضعیت ابر که در آینده قرمز است احتمالا تا یک ماه آینده  همین روند فعلی حفظ  خواهد شد.

نکته ای که در خصوص بیت کوین کش حائز اهمیت است . فاصله زیاد قیمت با ابر است که نشانگر این موضوع است که بازگشت به سقف های قبلی زمان بر است  هنگامی که قیمت وارد ابر می شود با توجه به  کشش ابر به سمت بالا امکان رشد صعودی ارز دیجیتال بیت کوین کش فراهم می شود . منتهی تا آن زمان باید منتظر ماند .

نکته مهم دیگر با توجه به خطوط صاف مشاهده شده در ابر و خط قرمز این است که هر جا خط صافی در ابر یا خط قرمز مشاهده نمودید، بدانید که آن خط یک مقاومت سنگین است. این مقاومت های سنگین بر اساس خطوط صاف در شکل زیر با خط افقی مشکی بهتر دیده می شود.

خطوط افقی مشکی که در تصویر بالا مشاهده شده است خط های مقاومتی است که اگر بیت کوین کش روند صعودی بگیرد با آن ها رو بو است و احتمالا نسب به  این خطوط واکنش نشان دهد اما خط های حمایتی مهم در بیت کوین کش کدام است.

در شکل زیر این خطوط حمایتی که با رنگ سبز نشان داده شده بر اساس قوانین پرایس اکشن  بدست آمده است.

  همانطور که  اندیکاتور ایچیموکو به ما نشان مید هد احتمالا بیت کوین کش در یک روند نزولی رنج خواهد زد با این حال نقطه ای که می تواند حمایت قوی برای این ارز دیجیتال محسوب شود یک محدوده است که در تصویر بالا رسم شده است . محدوده ای برابر ۳۷۰ تا ۳۸۷ تتری که یک محدوده حمایتی قوی برای بیت کوین کش است.

تحلیل بالا صرفا جنبه آموزشی داشته و نظر شخصی نویسنده است ، همچنین هیچگونه پیشنهاد خرید یا فروشی را مطرح نمی کند.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *